Nepieciešama palīdzība? Jautā rakstot uz palidziba@eurkredit.lv

Īstermiņa aizdevumu Tu vari saņemt ja esi vecumā no 18 līdz 70 gadiem. Lai pieteiktos aizdevumam, tev jābūt ar labu kredītvēsturi, maksātspējīgam, un tev nepieciešams bankas konts kādā no Latvijas Republikas kredītiestādēm un mobilais telefons. Pēc tam, kad mūsu mājas lapā būsi aizpildījis pieteikumu, 10 minūšu laikā tas tiks izvērtēts, un ar tevi sazināsies mūsu klientu apkalpošanas speciālists.

Varat pieteikties aizdevumam līdz pat 4000 EUR. Ja esi jauns klients tad paturi prātā, ka pirmais aizdevums Tev būs bez maksas.

Pēc tam, kad būs pārbaudīta pieteikumā norādītā informācija un izvērtēta tava kredītvēsture un spēja atmaksāt aizdevumu, kā arī nepieciešamības gadījumā tu būsi veicis bankas konta identifikāciju – ar tevi sazināsies klientu servisa operators, un pozitīvas atbildes gadījumā nauda uz tavu bankas kontu tiks pārskaitīta nekavējoties.

Lai pieteiktos aizdevuma, tev jābūt regulāriem ienākumiem.

Aizņēmējam ir tiesības jebkurā laikā pilnībā vai daļēji atmaksāt kredītu pirms termiņa, maksājot procentus par aizdevuma faktisko lietošanas laiku. Aizņēmējam nav jāmaksā kompensācija par aizdevuma pirmstermiņa atmaksu.

Atteikums kredītam var būt saistīts ar:

  • Uzņēmuma iekšējo kredītpolitiku
  • Jūsu kredītvēsturi
  • Pārāk lielas kredītsaistības
  • Nepietiekami ienākumi
  • Vecuma ierobežojumi.

Personas identitāti apliecinoši dokumenti – pase vai personas apliecība. Finansiālo stāvokli apliecinoši dokumenti – izziņa no VSAA vai bankas konta pārskats.